Presidente Marti 15 yo

rum_presidenteŽádné recenze na tento rum jsem si nečetl, ale nějak podvědomně jsem ho zkusit chtěl už dlouho. Přecijen „Presidente“ není název pro něco průměrného…

Hned po otevření a přičichnutí můj optimismus ještě poposkočil nahoru, protože přesně tuhle vůni mám na rumech rád – sladká, výrazně rumová, kůže… Barva ve sklenici je hodně tmavá a celkově je rum hustý. Vypadá prostě poctivě.

Na jazyku pokračuje v koncertu sladkých chutí. To co jsem před chvílí cítil nosem, tak se potvrzuje i v ústech a je to naprostá paráda. Mírné štípnutí alkoholu, ale zcela v rámci příjemnosti, jen abych věděl, že k volantu teď cesta nevede. Cítím rozinky, možná lehce čokoládu, kakao a hlavně sladký rum, který tolik miluji. Hned se mi asociuje El Dorado, které mám na úplném vrcholu svého rumového žebříčku a hned mohu dodat, že Presidente je jeho rovnocenný soupeř… spíš kamarád, protože tyhle dva týpci si budou u mě hodně rozumět. Dojezd je dlouhý a výrazný. Vždy když musím nečekaně měnit svoje medailové pozice v rumovém pelotonu, tak to je moc příjemný okamžik. A ten teď právě nastal.

rank_bottle

rank_bottlerank_bottlerank_bottlerank_bottlerank_bottlerank_bottlerank_bottlerank_bottle

95%

Dominikánská republika
Recenze na whisky.nethar.cz/forum
Recenze na rumreviews.com
Oficiální stránky výrobce


rumy-728x90-1493886825.jpg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Pokud chceš zadat komentář vyplň tento filtr proti spamovým robotům Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.