Zde můžete zanechat vzkaz, názor, podnět pro diskuzi…zkrátka kecy, kecy, kecičky.

5 komentářů u „Kecy

 1. Dobrý den pane Boudo,

  Jmenuji se Jiří Prokop a jsem redaktorem časopisu VELbloud, který se věnuje cestování, kultuře a historii Blízkého a Středního Východu.

  Zaujaly mě informace o Vašich výpravách po Střední Asii a tak bych se Vás rád zeptal, zda byste měl zájem publikovat v našem časopise.

  Časopis vydáváme od roku 2008 s přáteli jako koníčka, bez komerčních ambicí, zatím vyšlo 15 čísel, nyní 1x ročně. Klademe důraz na hodnotné texty, které se nebojí jít do hloubky, a na kvalitní fotografickou přílohu. Podrobné informace o obsahu vydaných číslech najdete na http://www.velbloud.org.

  Přispěvateli byli v minulosti jak běžní cestovatelé, tak i účastníci náročných expedic nebo orientalisté. Průběžně oslovujeme okruh lidí, o kterých si myslíme, že by třeba měli zájem přispět menším či větším článkem, nebo fotogalerií. Příští číslo bychom chtěli věnovat Střední Asii.

  Podmínky pro článek jsou zhruba tyto – pokud bude formát písmo Calibri 11, řádkování „nejméně 14“, okraje 1.5, tak rozsah textu je obvykle 1-3 strany A4, měly by k tomu být fotografie ve slušném rozlišení, do černobílé už si je převedeme sami. Pokud bude zajímavý text a fotografie nebudou,nevadí, doplníme z našeho archivu.

  Jak už jsem zmínil, jsme nekomerční časopis, takže nemůžeme nabídnout jiný honorář než 3 autorské výtisky, jejich počet může být po dohodě i vyšší(náklad čísla je 300 ks), plus starší čísla dle vlastního výběru do 10 ks.

  Každoročně se účastníme veletrhu Svět Knihy, v květnu v Praze, to znamená, že všechny články se nám musí sejít do konce roku, abychom stihli udělat grafiku a vše odladit do tisku tak, aby časopis vyšel už v dubnu.

  Budeme rádi, jestliže Vás náš časopis zaujme a budete v něm případně chtít publikovat.

  Pokud budete mít jakékoli dotazy, kontaktujte mě prosím buď na emailu jiri.prokop@vebloud.org, nebo na telefonu +420 602 626 450.

  Děkuji Vám předem za Vaše ohlasy a budu se těšit na případnou spolupráci.

  S pozdravem,

  Jiří Prokop
  redaktor časopisu VELbloud

 2. Nazdar ty stará vojno ty ještě žiješ??? 🙂 btw. potřebuju nějaký informace ke gruzii 🙂 Jadeta

 3. Ahoj Zdendo, nová vizáž stránek je perfektní! A nový film (groteska) taky! Hodně jsem se nasmála! Jen tak dál! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Pokud chceš zadat komentář vyplň tento filtr proti spamovým robotům Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.