Zde můžete zanechat vzkaz, názor, podnět pro diskuzi…zkrátka kecy, kecy, kecičky.

5 komentářů u „Kecy

 1. Dobrý den pane Boudo,

  Jmenuji se Jiří Prokop a jsem redaktorem časopisu VELbloud, který se věnuje cestování, kultuře a historii Blízkého a Středního Východu.

  Zaujaly mě informace o Vašich výpravách po Střední Asii a tak bych se Vás rád zeptal, zda byste měl zájem publikovat v našem časopise.

  Časopis vydáváme od roku 2008 s přáteli jako koníčka, bez komerčních ambicí, zatím vyšlo 15 čísel, nyní 1x ročně. Klademe důraz na hodnotné texty, které se nebojí jít do hloubky, a na kvalitní fotografickou přílohu. Podrobné informace o obsahu vydaných číslech najdete na http://www.velbloud.org.

  Přispěvateli byli v minulosti jak běžní cestovatelé, tak i účastníci náročných expedic nebo orientalisté. Průběžně oslovujeme okruh lidí, o kterých si myslíme, že by třeba měli zájem přispět menším či větším článkem, nebo fotogalerií. Příští číslo bychom chtěli věnovat Střední Asii.

  Podmínky pro článek jsou zhruba tyto – pokud bude formát písmo Calibri 11, řádkování „nejméně 14“, okraje 1.5, tak rozsah textu je obvykle 1-3 strany A4, měly by k tomu být fotografie ve slušném rozlišení, do černobílé už si je převedeme sami. Pokud bude zajímavý text a fotografie nebudou,nevadí, doplníme z našeho archivu.

  Jak už jsem zmínil, jsme nekomerční časopis, takže nemůžeme nabídnout jiný honorář než 3 autorské výtisky, jejich počet může být po dohodě i vyšší(náklad čísla je 300 ks), plus starší čísla dle vlastního výběru do 10 ks.

  Každoročně se účastníme veletrhu Svět Knihy, v květnu v Praze, to znamená, že všechny články se nám musí sejít do konce roku, abychom stihli udělat grafiku a vše odladit do tisku tak, aby časopis vyšel už v dubnu.

  Budeme rádi, jestliže Vás náš časopis zaujme a budete v něm případně chtít publikovat.

  Pokud budete mít jakékoli dotazy, kontaktujte mě prosím buď na emailu jiri.prokop@vebloud.org, nebo na telefonu +420 602 626 450.

  Děkuji Vám předem za Vaše ohlasy a budu se těšit na případnou spolupráci.

  S pozdravem,

  Jiří Prokop
  redaktor časopisu VELbloud

 2. Nazdar ty stará vojno ty ještě žiješ??? 🙂 btw. potřebuju nějaký informace ke gruzii 🙂 Jadeta

 3. Ahoj Zdendo, nová vizáž stránek je perfektní! A nový film (groteska) taky! Hodně jsem se nasmála! Jen tak dál! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud chceš zadat komentář vyplň tento filtr proti spamovým robotům Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.