Recenze: softshellová bunda HUMI CASUAR

humi_casuar1Materiál – Everest Softshell
Hmotnost: 826 g
Cena: 1 590 Kč

Pánská lehká softshellová bunda.
Celopropínací bunda se zipem bez kapuce.
Dvě velkoprostorové boční kapsy, uzamykatelné zipem .
Jedna malá kapsa v horní části rukávu uzamykatelná zipem.
Rukávy zakončené manžetou s nastavitelným suchým zipem.
Obvod v dolním kraji zakončen pružnou gumou.

Výrobce: HUMI OUTDOOR

Tato fešácká lehká bunda je právě teď aktuálním doplňkem do šatníku, protože se ideálně hodí na podzimní procházky po českých horách a rozhodně v ní příjemně zaujmete okolí i při korzování po městě.

Bunda je vyrobena ze 40% z  černého Everest Softshellu a ze 60% z černobílé pleteniny, která připomíná norské svetry. Konce rukávů se dají regulovat gumovou stahovačkou se suchým zipem, dolní obvod je protažený gumou, krk obepíná vyšší límec. Na bocích jsou dvě prostorné kapsy s vertikálním zipem, jedna kapsa na levém rameni na telefon/peněženku atd.

Ze zvolené kombinace materiálů (pletenina a softshell) plyne, že se nejedná o oblečení do nejnáročnějších horských podmínek. HUMI OUTDOOR v této své novince směřuje na lehčí turistiku a běžné nošení. Pletenina svou podstatou není vhodná jako vrchní vrstva do deště, takže použití buď pokud neprší nebo pod nepromokavou bundu. Silnou stránkou CASUARu je nezvyklá kombinace tradiční pleteniny a moderního softshellu, která působí originálně a v záplavě všech těch pestrobarevných kombinací „kosmických“ textilních materiálů zaujme konzervativním pojetím, což podtrhuje i střídmá černobílá kombinace.

Humi CASUAR zaplňuje místo na trhu lehkých outdoorových bund a zaujme originální volbou materiálu.  Ideální volba na výlety po cestách zaplavených šustícím podzimním listím.

humi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud chceš zadat komentář vyplň tento filtr proti spamovým robotům Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.